Витяжка Perfelli DNS 6272 D 700 SG LED сірий
Фото 10 |
Perfelli DNS 6272 D 700 SG LED сірий 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DNS 6272 D 700 SG LED сірий
Усі ціни 20 →Perfelli Perfelli DNS 6272 D 700 SG LED 5902767158435 | 4 999 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli DNS 6272 D 700 SG LED | 4 999 грн. |
Perfelli DNS 6272 D 700 SG LED | 4 999 грн. |
Вытяжка Perfelli Dns 6272 D 700 Sg Led | 4 888 грн. |
PERFELLI DNS 6272 D 700 SG LED | 4 799 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Perfelli DNS 6272 D 700 SG LED
Ціни на Perfelli DNS 6272 D 700 SG LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli DNS 6272 D 700 WH LED білий | від 4 509 грн. | 22 пропозиції | ||
Perfelli DNS 6272 D 700 IV LED слонова кістка | від 4 509 грн. | 22 пропозиції | ||
Perfelli DNS 6272 D 700 SG LED сірий | від 4 509 грн. | 21 пропозиція | ||
Perfelli DNS 6272 D 700 BL LED чорний | від 4 039 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →