Витяжка Perfelli DN 6642 A 1000 BL LED чорний
Фото 6 |
Perfelli DN 6642 A 1000 BL LED чорний Fideoпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DN 6642 A 1000 BL LED чорний
Вытяжка Perfelli Dn 6642 A 1000 Bl Led | 5 970 грн. |
Вытяжка Perfelli DN 6642 A 1000 BL LED | 5 968 грн. |
Витяжка декоративна похила Perfelli DN 6642 A 1000 BL LED | 5 629 грн. |
Модификації Perfelli DN 6642 A 1000 BL LED
Ціни на Perfelli DN 6642 A 1000 BL LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli DN 6642 A 1000 IV LED бежевий | від 5 845 грн. | 25 пропозицій | ||
Perfelli DN 6642 A 1000 W LED білий | від 5 845 грн. | 14 пропозицій | ||
Perfelli DN 6642 A 1000 BL LED чорний | від 5 629 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →