Витяжка Perfelli BI 9652 I 1000 LED нержавіюча сталь
Фото 10 |
Perfelli BI 9652 I 1000 LED нержавіюча сталь 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BI 9652 I 1000 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 25 →Perfelli Perfelli BI 9652 I 1000 LED 5902767157230 | 7 999 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli BI 9652 I 1000 LED | 6 999 грн. |
Perfelli BI 9652 I 1000 LED | 7 999 грн. |
Вытяжка Perfelli Bi 9652 I 1000 Led | 7 999 грн. |
PERFELLI BI 9652 I 1000 LED | 7 555 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →