Кухонна мийка Platinum 490 0.8/180 490x490
Platinum 490 0.8/180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum 490 0.8/180 490x490
Усі ціни 19 →Мийка кухонна сталева Platinum 490 Decor 0,8ММ 49х49х18 см декор #MULTIVAL | 1 480 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі кругла PLATINUM 490 ДЕКОР 490x490x180 | 1 506 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Platinum Декор 490, 0,8/180 мм 490DECOR0 | 1 506 грн. |
Кухонная мойка Platinum 490 0.8/180 | 891 грн. |
Кухонна мийка Platinum 490 Декор 0.8/180 | 1 419 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →