ДБЖ Powercom MAC-1000 LCD 1000 ВА
Відео 1Фото 5 |
Powercom MAC-1000 LCD 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom MAC-1000 LCD 1000 ВА
Усі ціни 25 →ИБП Powercom MAC-1K Schuko | 20 241 грн. |
Powercom Powercom MAC-1000 LCD 1000VA PF=1 online RS232 USB 2 Schuko | 17 640 грн. |
Джерело безперебійного живлення Powercom MAC-1K Schuko, Lin.int., 2 х евро | 17 640 грн. |
Powercom MAC-1K Schuko (MAC1000) | 17 641 грн. |
Powercom MAC-1K Schuko (MAC1000) | 17 641 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Powercom MAC-1000 LCD
Ціни на Powercom MAC-1000 LCD |
---|---|---|---|---|
Powercom MAC-1000 LCD 1000 ВА | від 14 124 грн. | 25 пропозицій | ||
Powercom MAC-1500 LCD 1500 ВА | від 19 140 грн. | 6 пропозицій | ||
Powercom MAC-2000 LCD 2000 ВА | від 23 340 грн. | 22 пропозиції | ||
Powercom MAC-3000 LCD 3000 ВА | від 27 539 грн. | 22 пропозиції |