Литий диск Replica BK5166 8,5x20/6x139,7 ET25 DIA106,2
від 9 497 до 10 288 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.2 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Replica BK5166 1
Характеристики
Replica BK5166 8,5x20/6x139,7 ET25 DIA106,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica BK5166 8,5x20/6x139,7 ET25 DIA106,2
Сортувати
Replica TOYOTA BK5166 8,5x20/6x139,7 D106,2 ET25 BP | 9 502 грн. |
Replica BK5166 (R20 W8.5 PCD6x139.7 ET25 DIA106.2) BP | 10 288 грн. |
Диск Replica BK5166 BP R20 W8,5 PCD6x139,7 ET25 DIA106,2 | 9 497 грн. |
Replica LEXUS BK5166 8,5x20/6x139,7 D106,2 ET25 BP | 9 502 грн. |
Закрити
Схожі