Литий диск Replica BK5296 6,5x16/4x100 ET38 DIA60,1
від 4 580 до 4 675 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Replica BK5296 1
Характеристики
Replica BK5296 6,5x16/4x100 ET38 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica BK5296 6,5x16/4x100 ET38 DIA60,1
Replica RENAULT BK5296 6,5x16/4x100 D60,1 ET38 GP | 4 580 грн. |
Replica BK5296 (R16 W6.5 PCD4x100 ET38 DIA60.1) GP | 4 675 грн. |
Диск Replica BK5296 GP R16 W6,5 PCD4x100 ET38 DIA60,1 | 4 657 грн. |
Закрити
Схожі