Литий диск Replica CT1462 8,5x20/5x112 ET56 DIA66,6
від 6 998 до 8 408 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):56 мм |
Модифікації Replica CT1462 1
Характеристики
Replica CT1462 8,5x20/5x112 ET56 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT1462 8,5x20/5x112 ET56 DIA66,6
Сортувати
Replica CT-1462 8,5x20/5x112 D66,6 ET56 HS | 7 025 грн. |
Диски Replica Mercedes (CT1462) 8,5x20 5x112 ET56 DIA66,6 (HS) | 6 998 грн. |
Replica CT1462 (R20 W8.5 PCD5x112 ET56 DIA66.6) HS | 7 566 грн. |
REPLICA Легковий диск REPLICA CT1462 HS R20 W8.5 PCD5X112 ET56 DIA66.6 | 8 040 грн. |
Replica Mercedes (CT1462) 8.5x20 5x112 ET56 DIA66.6 HS | 7 591 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі