Литий диск Replica F-238-12 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA73,1
від 4 091 до 5 050 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Replica F-238-12 1
Характеристики
Replica F-238-12 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica F-238-12 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA73,1
Сортувати
Диски Replica Vossen (F-238-12) 7,5x17 5x114,3 ET42 DIA73,1 (silver) | 4 133 грн. |
Replica Vossen F-238-12 (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA73.1) silver | 4 091 грн. |
Replica Vossen F-238-12 S R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA73.1 | 4 585 грн. |
Replica Vossen F-238-12 S R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA73.1 | 4 602 грн. |
Replica Vossen F-238-12 7.5x17 5x114.3 ET42 DIA73.1 S | 4 290 грн. |
Replica Vossen F-238-12 W7.5 R17 PCD5x114.3 ET42 DIA73.1 S | 4 900 грн. |
Replica Replica Vossen F-238-12 7.5x17 5x114.3 ET42 DIA73.1 S | 4 212 грн. |
Диск Replica Vossen F-238-12 S R17 W7,5 PCD5x114,3 ET42 DIA73,1 | 5 050 грн. |
Закрити
Схожі