Литий диск Replica MR1170 8,5x20/5x112 ET40 DIA66,6
від 7 828 до 8 815 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replica MR1170 2
Характеристики
Replica MR1170 8,5x20/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica MR1170 8,5x20/5x112 ET40 DIA66,6
Диск Replica MR1170 8.5x20 5x112 ET40.0 DIA66.6 S | 7 828 грн. |
Replica Replica MR1170 (R20 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6) S | 7 828 грн. |
Диск Replica MR1170 Silver R20 W8,5 PCD5x112 ET40 DIA66,6 | 8 815 грн. |
Закрити
Схожі