Литий диск Replica TY2051 7x17/5x100 ET40 DIA54,1
від 4 704 до 5 345 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):54.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replica TY2051 1
Характеристики
Replica TY2051 7x17/5x100 ET40 DIA54,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica TY2051 7x17/5x100 ET40 DIA54,1
Сортувати
Диск Replica TY2051 7.0x17 5x100 ET40.0 DIA54.1 BKF | 4 820 грн. |
Replica Toyota TY2051 7x17 5x100 ET40 DIA54.1 BKF | 4 704 грн. |
Replica Replica TY2051 (R17 W7.0 PCD5x100 ET40 DIA54.1) BKF | 4 820 грн. |
Диски Replica Toyota (TY2051) 7x17 5x100 ET40 DIA54,1 (BKF) | 4 820 грн. |
Replica Toyota (TY2051) BKF (R17 W7.0 PCD5x100 ET40 DIA54.1) | 4 820 грн. |
Replica Replica Toyota TY2051 7x17 5x100 ET40 DIA54.1 BKF | 4 770 грн. |
Диск Replica TY2051 BKF R17 W7,0 PCD5x100 ET40 DIA54,1 | 5 345 грн. |
Replica Toyota TY2051 7x17 5x100 ET40 DIA54.1 BKF | 4 859 грн. |
Закрити
Схожі