Каструля RiNGEL Be Brave RG-2041-24
Фото 3 |
RiNGEL Be Brave RG-2041-24 |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Be Brave RG-2041-24
Усі ціни 17 →RINGEL IQ BE BRAVE (IQ-2041-24) | 1 486 грн. |
Кастрюля Ringel Iq Be Brave 24 см 5.5 л (IQ-2041-24) | 1 007 грн. |
Каструля Ringel Iq Be Brave 24 см 5.5 л (IQ-2041-24) | 1 007 грн. |
RINGEL IQ BE BRAVE (IQ-2041-24) | 1 479 грн. |
Кастрюля RINGEL IQ Be Brave 24 см (5.5л) с крышкой (IQ-2041-24) IQ-2041-24 | 1 039 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації RiNGEL Be Brave RG-2041-24
Ціни на RiNGEL Be Brave RG-2041-24 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Be Brave RG-2041-20 | від 712 грн. | 25 пропозицій | ||
RiNGEL Be Brave RG-2041-22 | від 807 грн. | 21 пропозиція | ||
RiNGEL Be Brave RG-2041-24 | від 890 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →