Каструля RiNGEL Zira RG-21006-20h
Фото 5 |
RiNGEL Zira RG-21006-20h 3.5 л6.3 л |
|
Внутрішнє тришарове антипригарне покриття.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zira RG-21006-20h
Усі ціни 12 →Кастрюля Ringel Zira с крышкой 20см/3.5л (RG-21006-20h) | 1 203 грн. |
Каструля Ringel Zira з кришкою 20см/3.5л (RG-21006-20h) | 1 203 грн. |
Кастрюля RINGEL Zira с крышкой высокая 20 см (3.5л) (RG-21006-20h) RG-2100 | 1 151 грн. |
Каструля Ringel Zira з кришкою висока 3.5 л (RG-21006-20h) RG-21006-20h | 1 199 грн. |
Ringel Zira 20 см (3.5л) (RG-21006-20h) Zira20см(3.5л)(RG-21006-20h) | 1 199 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації RiNGEL Zira RG-21006-20h
Ціни на RiNGEL Zira RG-21006-20h |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zira RG-21006-20h | від 922 грн. | 13 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-21006-24h | від 952 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →