Кухонний ніж Arcos 2900 294700
Arcos 2900 294700 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 294700
Ніж для обробки м'яса 180 мм 2900 жовтий Arcos 294700FD | 802 грн. |
Ніж для обробки м'яса жовтий L 180 мм серія 2900 Arcos FD-294700 | 811 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos 2900 з лезом з нержавіючої сталі 18см (294700) | 812 грн. |
Ніж м'ясника 2900 180 мм Arcos (294700) | 607 грн. |
Колірні варіанти:
- 2900 294700 — жовтий
- 2900 294722 — червоний
- 2900 294723 — синій
- 2900 294725 — чорний
Модификації Arcos 2900 294700
Ціни на Arcos 2900 294700 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 294700 | від 607 грн. | 6 пропозицій | ||
Arcos 2900 294723 | від 607 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos 2900 294722 | від 607 грн. | 2 пропозиції | ||
Arcos 2900 294725 | від 607 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →