Кухонний ніж Arcos Maitre 151200
Arcos Maitre 151200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Maitre 151200
Ніж для нарізки Arcos Maitre 27.5 см (151200) | 850 грн. |
Ніж для хамону 275 мм Maitre 151200FD | 859 грн. |
Ніж для нарізки чорний L 275 мм серія Maitre Arcos FD-151200 | 945 грн. |
Ніж для нарізки Maitre 275 мм Arcos (151200) | 707 грн. |
Ніж для нарізки Arcos Maitre довжина 27,5 см (151200) | 751 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →