Вудилище Shimano Catana FX Spin 269MLC (SCATFX810MLC)
Shimano Catana FX Spin 269MLC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Spin 269MLC
Усі ціни 19 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8’10’’/2.69m 7-21g (SCATFX810ML | 2 860 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 7-21g (SCATFX810ML | 2 860 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 7-21g (SCATFX810MLC | 2 860 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 7-21g (SCATFX810ML | 2 860 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 7-21g (SCA | 2 860 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →