Витяжка VENTOLUX Garda 60 WH 650 1M білий
Фото 6 |
VENTOLUX Garda 60 WH 650 1M білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Garda 60 WH 650 1M білий
Вытяжка Ventolux garda 60 wh (650) 1m | 2 599 грн. |
Ventolux GARDA 60 WH (650) 1M GARDA60WH(650)1M | 2 279 грн. |
Витяжка ventolux garda 60 wh (650) 1m | 2 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →