Смартфон Xiaomi Redmi A2 64 ГБ / 3 ГБ (STH0019536)
Відео 8Фото 21 |
Купити Xiaomi Redmi A2 64 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 104 →Xiaomi Redmi A2 3/64 Light Green | 3 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi A2 3/64GB Dual Sim Black Redmi A2 3/64GB Black | 3 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi A2 3/64 Black 997614 | 3 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi A2 3/64GB Black | 3 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi A2 3/64Gb Light Green (Global) | 3 499 грн. |
Купили телефон у подарунок дідусю на заміну старому, щоб він міг дивитися YouTube, щось фотографувати та дзвонити. Дідусь подарунком удовольствий) На свою ціну телефон має непогані характеристики, але раджу купувати саме версію на 64 ГБ, бо у неї є 3 ГБ оперативної пам'яті, версія на 32 має тільки 2, що дуже мало. А з рештою - гарний дисплей, гарна камера, гучний динамік, заряд тримає досить довго, що дуже добре для пенсіонера. Однак має зарядку по micro USB, тому й заряджається дуже довго. Ціна
Дисплей Характеристики за свою ціну Заряджання Валентин Прокіпець: користуюся Xiaomi Redmi A2 64GB/3GB кілька місяців |
Телефон купувався для бабусі на всі прохання купити їй кнопковий "з великими кнопками". Телефоном задоволена, пам'яті достатньо для того, щоб завантажити кілька соцмереж і не впертись через кілька місяців у нестачу пам'яті через оновлення системних додатків. - довго тримає батарея
- яскравий дисплей - Великий екран - чистий андроїд - слабкий процесор, затримки в роботі вже з коробки
- камера, що очевидно за такі гроші Yevhenii Kulykivskyi: користуюся Xiaomi Redmi A2 64GB/3GB менше місяця |
Простий і лаконічний смартфон Xiaomi Redmi A2 націлений на невимогливу користувальницьку аудиторію. Модель впорається з вирішенням завдань повсякденного характеру без претензії високу продуктивність праці.
IPS-екран HD+
Апарат оснащується 6.52-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю картинки HD + (1600х720 пікселів). Дисплей моделі виконаний у стандартному форм-факторі з характерним краплеподібним вирізом під потреби об'єктиву 5 МП селфі-камери. У свою чергу, тильна камера у смартфоні двокомпонентна - вона поєднує 8 МП провідний датчик зображення та 0.08 МП допоміжний сенсор. Знімки гідної якості на камеру пристрою виходять днем або за умови достатнього освітлення кадру.
Рядове «залізо»
Основою апаратної начинки смартфона став восьмиядерний чіпсет початкового рівня MediaTek Helio G36. У відомому тесті на продуктивність AnTuTu він вибиває трохи більше 100 тис. балів - «важкі» завдання пристрою потягнути складно, але в повсякденності він працює дуже спритно. Тим більше, що працює апарат під керівництвом полегшеної операційної системи Android 12 Go Edition. Об'єми пам'яті на борту моделі розподілені у співвідношенні 3 ГБ ОЗП проти 64 ГБ місця у внутрішньому сховищі даних.
Тривала автономність
У корпус Xiaomi Redmi A2 помістили енергоємну акумуляторну батарею на 5000 мАгод, яка забезпечує смартфону тривалий час роботи без підзарядки. Заряджається акумулятор через контактну групу архаїчного порту microUSB. Для економії смартфону не дісталося ні сканера відбитка пальця, немає NFC-чипа. Все ж таки перед нами постає класичний бюджетник з прицілом на вирішення мобільних завдань базового характеру.
Модификації Xiaomi Redmi A2
Ціни на Xiaomi Redmi A2 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi A2 32 ГБ / 2 ГБ | від 2 599 грн. | 87 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi A2 64 ГБ / 2 ГБ | від 3 699 грн. | 2 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi A2 64 ГБ / 3 ГБ | від 3 097 грн. | 104 пропозиції |