Литий диск Zorat BK986 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA64,1
від 4 360 до 5 340 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Zorat BK986 1
Характеристики
Zorat BK986 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK986 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA64,1
Сортувати
Литые диски ZW Honda (BK986) R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA64.1 (BP) 1000863 | 4 588 грн. |
ZW BK986 6,5x16/5x114,3 D64,1 ET45 BP | 4 580 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK986 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA64.1) BP | 5 124 грн. |
ZW BK986 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA64.1) BP | 4 675 грн. |
Диски ZW BK986 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA64,1 (BP) | 4 360 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі