Кухонный нож Arcos Universal 284704
Arcos Universal 284704 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Arcos 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Arcos.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Arcos Universal 284704
Все цены 7 →Кухонний ніж Arcos Universal поварський 170 мм (284704) 284704 | 913 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Universal поварський 170 мм (284704) 284704 | 913 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal шеф 170 мм (284704) | 913 грн. |
Ніж кухарський Arcos Universal 17 см (284704) | 1 071 грн. |
Ніж кухарський чорний L 170 мм серія Universal Arcos FD-284704 | 1 096 грн. |
Ніж кухарський Arcos Universal з лезом із нержавіючої сталі 17см (284704) | 1 086 грн. |
Ніж кухарський Універсальний 170 мм Arcos (284704) | 820 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →