Кухонный нож Arcos Universal 280204
Arcos Universal 280204 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Arcos 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Arcos.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Arcos Universal 280204
Все цены 8 →Кухонний ніж Arcos Universal поварський 100 мм (280204) 280204 | 580 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Universal поварський 100 мм (280204) 280204 | 580 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal для овочів 100 мм (280204) | 580 грн. |
Ніж кухарський чорний L 100 мм серія Universal Arcos FD-280204 | 696 грн. |
Ніж кухарський Arcos Universal з лезом із нержавіючої сталі 10см (280204) | 703 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →