Вок Edenberg EB-3343 35 см черный
Фото 11 |
Edenberg EB-3343 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3343 35 см черный
Сковорода квадратна Edenberg 24*4.9см з гранітним покриттям та кришкою (EB | 750 грн. |
Сковорода Edenberg EB-3343 з кришкою квадратна з двостороннім гранітним по | 925 грн. |
Сковорода квадратна з гранітним покриттям 24 см Edenberg EB-3343 | 605 грн. |
Глибока сковорода Edenberg EB-3343 з кришкою з антипригарним гранітним пок | 925 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →