Вок Edenberg EB-5662 24 см
Фото 4 |
Edenberg EB-5662 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-5662 24 см
Сковорода WOK Edenberg 24*7см з гранітним покриттям з кришкою (EB-5662) | 699 грн. |
Сковорода ВОК глибока Edenberg з антипригарним гранітним покриттям 24 см 2 | 699 грн. |
Сковорода глибока з антипригарним гранітним покриттям із кришкою 24 см Ede | 715 грн. |
СКОВОРІДКА З КРИШКОЮ 24 CМ EDENBERG EB-5662 СІРИЙ КОВАНИЙ АЛЮМІНІЙ антипри | 1 059 грн. |
Глибока сковорода Edenberg з кришкою з антипригарним гранітним покриттям 2 | 640 грн. |
Модификації Edenberg EB-5662
Ціни на Edenberg EB-5662 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-5662 24 см | від 640 грн. | 5 пропозицій | ||
Edenberg EB-5663 28 см | від 799 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →