Жаровня Edenberg EB-14924 28 см
Фото 6 |
Edenberg EB-14924 24 см28 см |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-14924 28 см
Усі ціни 8 →EDENBERG EB-14924 | 1 751 грн. |
Сотейник Edenberg 28*7см з кришкою із нержавіючої сталі (EB-14924) | 1 525 грн. |
Стільник з кришкою з нержавіючої сталі з тришаровим антипригарним покриття | 1 722 грн. |
Сотейник із кришкою Edenberg EB-14924 28 см | 1 781 грн. |
Сотейник із кришкою 28 см Edenberg EB-14924 | 1 803 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Edenberg EB-14924
Ціни на Edenberg EB-14924 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-14923 24 см | від 1 345 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-14924 28 см | від 1 490 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →