Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128 GB / 6 GB
Videos 9Photos 13 |
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128 GB / 6 GB
Screen:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Memory size:128 GB, RAM 6 GB
CPU:Dimensity 1080
Camera:3 modules, 50 MP, + 8 MP, macro
Video:fullHD 60 fps, 4K, stabilization, slow motion
Battery:5000 mAh
Weight:187 g
The sampling rate of the sensor layer is 240 Hz.
Why do smartphones start to slow down and what amount of RAM is now considered optimal?Let's explore the reasons for the slowdown and the optimal amount of RAM for smartphones
How to properly charge your smartphone so that the battery lasts longerSimple rules to extend battery life of your smartphone
All specifications
Buy Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128 GB / 6 GB
All prices 74 →Xiaomi Redmi Note 12Pro 5G 6/128 Sky Blue | 9 999 ₴ |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB Dual Sim Midnight Black RedmiRedmi Note 12Pro лідер у вирішенні будь-яких завдань Смартфон Xiaomi Redmi Note 12Pro 5G, оснащений потрійною камерою з основ... moreним сенсором Sony IMX766 з OIS, що чудово справляється з фотографуванням навіть за слабкого освітлення. Потужний 8-ядерний процесор MediaTek Dimensity 1080 c 5G та до 8 Гб ОЗУ дозволяють легко вирішувати навіть складні завдання. 6,67-дюймовий FHD+ AMOLED дисплей із частотою оновлення до 120 Гц забезпечує чітке деталізоване зображення. Акумулятор на 5000 мАг та супершвидка зарядка потужністю 67 Вт гарантують повну свободу протягом усього дня. Мистецтво мобільної фотографії Потрійна система камер з основним модулем Sony IMX766 на 50 Мп дозволяє отримувати чудові фотографії, зняті при будь-якому освітленні та з будь-якого ракурсу. Система об’єднує 4 пікселі в 1, збільшуючи світлочутливіст Click.ua1 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month manufacturer Report | 9 999 ₴ |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128Gb Midnight Black 991514Дозвольте яскравості увійти у ваше життя з потужністю флагмана Універсальний пристрій, оснащений чудовою системою камер, дис... moreплеєм та акумулятором. Улюблений сенсор флагманів Матриця IMX766 - це вибір багатьох флагманських смартфонів. Великий розмір сенсора 1/1,56" дозволяє поглинати більше світла, а вдосконалений повнопіксельний автофокус робить високошвидкісне автоматичне фокусування реальністю. Камера з системою стабілізації зображення OIS Система OIS успішно мінімізує наслідки тремтіння та вібрації камери, а також дозволяє вловити більше світла, що значно покращує якість знімків. Xiaomi Imaging Engine Потужні алгоритми штучного інтелекту значно покращують якість і швидкість зйомки. Кожна безцінна мить вашого життя оживає, чекаючи, щоб ви її зафіксували. Знімайте все, що може запропонувати ніч Технологія розбиття пікселів 4-в-1 генерує один піксель розміром 2 мкм з 4 сусідніх пікселів, що збільшує світлочутливіст Moyo.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 9 999 ₴ |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB Sky Blue (Global)Дисплей: 6.67" AMOLED (1080 x 2400) / 395 ppi / Corning Gorilla Glass 5 / Процесор: Mediatek MT6877V Dimensity 1080 (6 nm) Oc... moreta-core (2x2.6 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) / Оперативна пам'ять: 6 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: Відсутнє / Камера: Потрійний 50 Мп (f/1.88) + 8 Мп (f/2.2) + 2 Мп (f/2.4) / Dual-LED спалах / HDR / Фронтальний 16 Мп / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct / GPS (GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS) / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вага: 187 г / Операційна система: MIUI 14, based on Android S / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Report | 9 499 ₴ |
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 6/128GB Blue redmi note 12 pro 5g 6/128gb sky bluСмартфон 2 SIM екран: 6,67" AMOLED 2400x1080 вбудована пам'ять: 128 ГБ оперативна пам'ять: 6 ГБ процесор: MediaTek Dimensity... more1080 ОС: Android 12 акумулятор: 5000 мАгод (незнімна) камера: 50 (f/1.9, ширококутна) + 8 (f/2.2, ... колір: синій NFC: + . Kvshop.com.ua2 year with us (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 9 999 ₴ |
20 more offer(s)
Series Xiaomi Redmi Note (mid-range)Compare using chart →
from 11 230 ₴
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 7s Gen 2, camera: 3 modules, 200 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP54, charger: fast charge, 5100 mAh, 187 g
from 13 905 ₴
5G, waterfall screen, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Dimensity 7200 Ultra, camera: 3 modules, 200 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5000 mAh, 205 g
from 15 360 ₴
5G, waterfall screen, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Dimensity 7200 Ultra, camera: 3 modules, 200 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5000 mAh, 205 g
from 12 499 ₴
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Snapdragon 7s Gen 2, camera: 3 modules, 200 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP54, charger: fast charge, 5100 mAh, 187 g
from 9 372 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, camera: 3 modules, 200 MP, + 8 MP, stabilization, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh
from 7 077 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, stabilization, Wi-Fi v5, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh
from 6 427 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, stabilization, Wi-Fi v5, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh
from 8 738 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, powerful processor, Dimensity 1080, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 187 g
from 10 099 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Dimensity 1080, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 187 g
from 7 110 ₴
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, charger: fast charge, 5000 mAh, 176 g
from 5 029 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 184 g
from 8 039 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh, 174 g
from 7 099 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 184 g
from 6 199 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 184 g
from 10 529 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, camera: 3 modules, 200 MP, + 8 MP, stabilization, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh
from 6 999 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, camera: 4 modules, 108 MP, + 8 MP, съемка 4K, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5020 mAh, 193 g
from 5 399 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 184 g
from 7 830 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 6080, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh, 174 g
from 4 680 ₴
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, camera: 4 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 179 g
from 7 099 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh, 174 g
31 March 2023, 15:20
Чи буде він краще за поко х5 про і яа ціна буде ? #
Чи буде він коштувати при старті як поко х5 про у офіціалів 12.000 грн , чи варто його чекати чи брати х5 ?
30 March 2023, 12:54
Яка очікується ціна в Україні? #
Очікується що він буде стоіть приблизно 12000 грн. За що?
3 out of 11 question(s) shown
8 more question(s)
Video reviews
Redmi Note 12 Pro на Dimensity 1080 Кратко
27 October 2022194 354 view
Redmi Note 12 Pro After 20 Days of USAGE - DETAILED REVIEW
2 February 2023302 354 view
Redmi Note 12 Pro is here - Let's Check !
11 January 2023740 567 view
Redmi Note 12 Pro Unboxing, Impressions And 5G Test!
13 January 202342 839 view
Redmi Note 12 Pro Unboxing & Review: Midrange Killer for ₹25,000?
1 January 2023190 502 view
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ Unboxing & Review!
17 December 2022298 639 view
Redmi Note 12 Pro Unboxing & Hands On Opinion & Impressions
9 January 2023256 468 view
Xiaomi Redmi Note 12 Pro unboxing, antutu, camera, speakers test
19 November 2022106 170 view
Xiaomi Redmi Note 12 Pro vs Redmi Note 11 Pro 5G | Benchmark Scores and SpeedTest
3 December 2022907 280 view
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G configurations
Price for Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128 GB / 6 GB | from 8 738 ₴ | 74 offers | ||
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128 GB / 8 GB | from 9 752 ₴ | 32 offers | ||
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 256 GB / 8 GB | from 10 099 ₴ | 83 offers | ||
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 256 GB / 12 GB | from 11 612 ₴ | 2 offers |
We recommendCompare using chart →
from 9 752 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Dimensity 1080, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 187 g
from 10 499 ₴
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Dimensity 920, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, charger: fast charge, 4500 mAh, 182 g
from 9 072 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 870 5G, camera: 3 modules, 48 MP, + 8 MP, съемка 4K, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, no 3.5 mm, charger: fast charge, 4520 mAh, 196 g
from 7 239 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 4 Gen 1, camera: 2 modules, 48 MP, slow motion, Wi-Fi v5, no microSD, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 188 g
from 33 656 ₴
good sound, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Exynos 2400, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 12 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 7, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, no charger
from 31 239 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Snapdragon 8 Gen 3, camera: 3 modules, 50 MP, + 50 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 7, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, 4610 mAh, 188 g
from 24 679 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 8 Gen 2, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 12 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, Hi-Res, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, no charger
from 29 184 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 8 Gen 2, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 12 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, Hi-Res, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, no charger
from 7 250 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh, 179 g
from 20 363 ₴
5G, waterfall screen, 6.7 ", 444 ppi, 144 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Snapdragon 7 Gen 3, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 13 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, 4500 mAh, 186 g
from 13 489 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, stock Android, 128 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Tensor G2, camera: 2 modules, 64 MP, + 13 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP67, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, 4385 mAh, 193 g, no charger
from 11 349 ₴
5G, waterfall screen, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, stock Android, 256 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Dimensity 7030, camera: 2 modules, 50 MP, + 13 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP68, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5000 mAh, 170 g