Кухонний ніж Arcos 2900 290021
Фото 3 |
Arcos 2900 290021 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 290021
Усі ціни 7 →Кухонный нож Arcos серия "2900" для чистки 85 мм Зеленый (290021) 290021 | 421 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для чистки 85 мм Зелений (290021) 290021 | 399 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" для чистки 85 мм Зелений (290021) 29 | 399 грн. |
Ніж для чищення Arcos Іспанія 2900 8,5 см зелений 290021 FD | 509 грн. |
Ніж для чищення овочів Arcos 2900 з лезом із нержавіючої сталі 8см (290021 | 495 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для чищення 85 мм Зелений (290021) | 479 грн. |
Ніж для чищення Arcos 2900 зелений довжина 8,5 см (290021) | 381 грн. |
Колірні модифікації ножів серії 2900:
- 290000-жовтий
- 290021-зелений
- 290022-червоний
- 290023-синій
- 290025-чорний
- 290031-фіолетовий
Модификації Arcos 2900 290021
Ціни на Arcos 2900 290021 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 290000 | від 360 грн. | 9 пропозицій | ||
Arcos 2900 290021 | від 381 грн. | 8 пропозицій | ||
Arcos 2900 290022 | від 360 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →