Сковорідка Edenberg EB-4111 28 см
Фото 7 |
Edenberg EB-4111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-4111 28 см
Усі ціни 8 →EDENBERG EB-4111 | 849 грн. |
Сковорода Edenberg 28см з мармуровим покриттям та кришкою (EB-4111) | 799 грн. |
Сковорода з кришкою з двостороннім мармуровим антипригарним покриттям 28 с | 829 грн. |
Сковорода універсальна Edenberg EB-4111 28 см | 864 грн. |
Сковорода універсальна 28 см Edenberg EB-4111 | 772 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Edenberg EB-4111
Ціни на Edenberg EB-4111 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-4107 20 см | від 540 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-4108 22 см | від 589 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-4109 24 см | від 635 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-4110 26 см | від 695 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-4111 28 см | від 767 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →