Дриль-шурупокрут Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8300
Відео 2Фото 8 |
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8300 акк. 1 шт 2 Агод , кейсакк. 2 шт 1.5 Агод , кейсакк. 2 шт 2 Агод , кейсакк. 2 шт 2 Агод , сумкаакк. відсутній, без кейса |
|
Акумуляторна модель ударної дрилі-шурупокрута підвищеної потужності з 13-мм швидкозатискним патроном. Призначена для професійного застосування і, завдяки видатному максимальному крутному моменту рівному 54 Нм, може справлятися з тугими кріпленнями великих діаметрів (шурупи до 10 мм). Інструмент має продуману конструкцію і добре збалансований. Рукоять ергономічна за формою і обрезинена для виключення вислизання.
Незважаючи на значний вага 1,7 кг, корпус порівняно невеликий, а працювати таким інструментом зовсім не складно. Посилений металевий планетарний редуктор дозволяє встановлювати два швидкісних діапазону. Перший передбачає швидкість обертання патрона від 0 до 450 об/хв та забезпечує найбільший крутний момент для роботи з кріпленнями великих діаметрів. Друга швидкість (0-1700 об/хв) оптимальна для свердління м'яких та твердих матеріалів.
При цьому дриль-шурупокрут Bosch GSB 180-LI дозволяє свердлити дерево з діаметром отворів до 35 мм і сталь до 10 мм. Ударний режим робить можливим активне свердління бетону з діаметром отворів до 8 мм. Крім цього передбачено 20+1-ступінчаста муфта регулювання крутного моменту, зручний перемикач реверса і корисна для роботи в слабоосвещенних зонах яскрава спрямована світлодіодне підсвічування. В комплект поставки входять дві літій-іонні батареї ємністю 1,5 Агод з напругою 18 В, зарядний пристрій AL 1814 CV і кейс для зберігання/транспортування комплекту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8300
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8300 | 6 999 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSB 180-LI в че | 5 599 грн. |
Bosch Bosch GSB 180-LI (06019F8300) | 5 952 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSB 180-LI Professional, 2 акб 1,5 Ah | 5 599 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch GSB 180-LI Professional с 2 | 5 599 грн. |
0 1 1 3 |
Займаюся прокладанням комп'ютерних мереж як у квартирах, так і в офісах. Добре, коли в приміщенні вже передбачені кабельні шахти і є можливість для потайної проводки, але частіше я стикаюся з ситуацією, коли кабель кріпиться прямо до стіни, ті ж стіни потрібно свердлити, робити отвори в дверних коробках і т.д. таких ситуаціях не обійтися. Однак хороший ударний дриль це зазвичай провідний інструмент і на невеликому об'ємі робіт (наприклад, завести кабель у квартиру до роутера біля дверей) розмотування шнурів і підключення до розетки займає набагато більше часу, ніж сама робота інструментом. Ось для таких ситуацій я і купив цю акумуляторну модель. Якщо робота обіцяє бути простою, такий інструмент дуже зручний. Функція дриля та ударного дриля дозволяє без проблем свердлити як гіпсокартон та дерево, так і бетон, камінь, плитку і навіть сталь. Швидкість обертання патрона у цьому режимі досягає 1700 об/хв, чого зазвичай вистачає будь-яких матеріалів. Шурупи крутить теж чудово, є тямущий регулятор зусилля затягування. Важить трохи, має ергономічну рукоятку з гумовим покриттям, рука від нього майже не втомлюється. Має гарну комплектацію, що включає запасний акумулятор, швидкий зарядний пристрій і практичний кейс. Має офіційну дворічну гарантію. Слабке місце цієї моделі це все-таки батареї. Від тривалого свердління вони видихаються досить швидко, а на холод помирають буквально за пару хвилин. В асортименті Бош є більш ємні акумулятори такого формату, але ціна на них зовсім не тішить. |
Шуроповерт справляється зі всіма своїми завданнями, чудово лежить у руці, все що треба він виконую, має три режими - 1 режим - удар, 2 режими - свердіння і 3 режими - закручування шурупів, всі три режими мають своє положення на перемекачеві. має швидкий доступ до щіток. Для всіх цілей чки я планував, він справився. РЕОМЕНДУЮ. Понравилось що працює добре, має чітке перемикання режимів та тріскотки. Патрон на 13 мм, має замок патрон. Не виявив Андрій Очеретяний: користуюся Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8309 більше року |
Потужний підходить для цілей не тільки як шурупокрут, а й як дриль потужності вистачає! Комплектація потужна! Якість на висоті! Макс. потужність Немає Николай: користуюся Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8307 кілька місяців |
Регулювання крутного моменту та швидкості обертання
Модель Bosch GSB 180-LI 06019F8300 оснащена 20-позиційної муфтою для регулювання крутного моменту відносно твердості робочого матеріалу, плавно змінює силу обертання патрона (не плутати зі швидкістю обертання). Максимальний крутний момент інструменту становить 54 Нм. Швидкість же обертання змінюється силою натискання на кнопку запуску. Деякі користувачі правда відзначають, що кнопка запуску досить жорстка, тому складно регулювати обороти в процесі укручування шурупа. Додатково обороти патрона можна регулювати двопозиційним важелем на 450 і 1700 об/хв відповідно. Перша швидкість корисна для вкручування шурупів до 100 мм довжиною, а на другий зручно угвинчувати невеликі саморізи і свердлити отвори. На жаль прилад не свердлить отвори в бетоні більше 8 мм, тому «товсті» вкручувати саморізи не вийде.
Швидкий доступ до вугільних щіток
Виробник передбачив у моделі наявність швидкого доступу до вугільних щіток, який виконано у вигляді пластикової кришки біля основи шурупокрута. Завдяки їй користувач зможе швидко самостійно змінити вугільні щітки без необхідності звернення в сервісний центр. Агрегат також оснащений гальмівним механізмом, який блокує обертання патрона відразу після відпускання кнопки запуску. Таким чином, не потрібно чекати поки свердло припинить обертання, щоб покласти шурупокрут. Корпус виготовлений з міцного пластику, а прогумовані рукоятки для зручного хвату.
Швидке зарядний пристрій
Шурупокрут укомплектований одночасно двома акумуляторами, однак їх ємність досить мала — всього 1.5 Агод. Також на них немає індикатора заряду, тому складно контролювати їх розрядку. Радує, що виробник передбачив варіант заміни акумулятора на більш ємнісний (докуповується окремо). Варто відзначити швидке зарядний пристрій, в якому акумулятор заряджається менше, ніж за годину.
- Артикул 06019F8302 - поставляється без акумулятора, зарядного пристрою і кейса
- Артикул 06019F8301 - в комплекті 1 акумулятор (1.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 06019F8300 / 06019F8320 - в комплекті 2 акумулятора (1.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 06019F830D - в комплекті 2 акумулятора (1.5 Агод), зарядний пристрій, кейс, Набір біт (24 шт) і Магнітний тримач
- Артикул 06019F8307 / 06019F8323 - в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 06019F8308 - в комплекті 2 акумулятора( 2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір біт / свердел (23 шт)
Модификації Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8300
Ціни на Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8300 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8309 | від 4 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8300 | від 5 599 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8307 | від 5 199 грн. | 44 пропозиції | ||
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8305 | від 5 799 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8302 | від 3 099 грн. | 6 пропозицій |