Дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100
Фото 5 | Очікується у продажу 13 692 грн. Тип пристрою: дриль-шурупокрут; Конструкція: пістолетна; Кількість обертів (об/хв): 630/2100; Макс. кількість ударів (уд/хв): 29500; Крутний момент: Макс. крутний момент (Нм): 64; з регулюванням; Число ступенів крутящого момента (ступенів): 21; Редуктор: 2-швидкісний; Кількість швидкостей: 2 |
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100 акк. 2 шт 4 Агод акк. 2 шт 4 Агод , Bluetooth модульакк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній, без кейса акк. відсутній, кейс |
|
Модель сумісна з Bluetooth модулем "Connectivity" для синхронізації зі смартфоном.
Модель 06019K6100 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100
Ціни на Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6104 | від 15 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6105 | від 23 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6106 | від 16 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6102 | від 11 080 грн. | 3 пропозиції |