Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868109
Відео 2Фото 5 | 4 999 грн. Купити! Шурупокрут акумуляторний Bosch GSR 12V-15, L-Boxx 0601868109Tools.net.uaЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись |
Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868109 |
|
Одна з найбільш компактних двошвидкісних моделей акумуляторних дрилів-шурупокрутів з підтримкою ударного свердління, призначена для виконання робіт в умовах обмеженого простору. Позиціонується як професійний ручний електроінструмент для виконання монтажно-демонтажних, складальних і ремонтно-будівельних робіт. Відрізняється невеликою довжиною ергономічного корпусу (169 мм), зручний для серійного свердління над головою оператора.
Незважаючи на настільки невеликі розміри і скромну вагу (1 кг), демонструє пристойну потужність і розвиває крутний момент до 30 Нм. Це дає можливість вкручувати/викручувати шурупи або саморізи з діаметром до 7 мм. Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868109 здатна працювати в двох швидкісних режимах. Перший (до 380 об/хв) орієнтований на роботу з кріпленнями і свердління великих отворів в твердих матеріалах, а другий (до 1300 об/хв) призначений для швидкого свердління.
Швидкозатискний 10 мм патрон, робить можливою швидку зміну оснащення однією рукою. Передбачено обмеження крутного моменту регулюючої муфтою з 20-ма позиціями. Корпус інструмента виготовлений з ударостійкого пластику, чіпка ергономічна рукоятка забезпечена гумовою накладкою. Дриль-шурупокрут розрахована на роботу з Li-Ion акумулятором Bosch GBA 12V, причому акумулятори, зарядний пристрій та кейс в комплект поставки не входять.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Легкий та зручний, навіть довго тримати рука не втомлюється. Добре плавно включається, не заїдає, легко вкручує шурупи в будь-яке, навіть тверде, дерево. Є підсвічування на світлодіодах та перемикач швидкостей. Зручний, потужний Немає Олег Фесюк: користуюся Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990G6L більше року |
Сам скупився, юзал дешевих китайців. Це шурик у моєму випадку – подарунок від дружини. Спробував – і більше не можу брати старий інструмент у руки. До хорошого швидко звикаєш. Цей шурупокрут - надійний і зручний робочий конячок. І чудовий подарунок) якість, зручність, ергономіка немає Гена: користуюся Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990G6L менше місяця |
Модификації Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868109
Ціни на Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868109 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868122 | від 4 441 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990G6L | від 3 250 грн. | 11 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868109 | від 4 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990GB0 | від 7 373 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990K2L | від 9 758 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868101 | від 1 599 грн. | 11 пропозицій |