Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868122
Відео 2Фото 5 | 4 441 грн. Купити! Шурупокрут акумуляторний Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868122Tools.net.uaЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись |
Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868122 |
|
Компактна двошвидкісний дриль-шурупокрут з акумуляторним живленням, швидкозатискний патрон і повноцінної комплектацією. Завдяки невеликій довжині 16,9 см і кілограмовому вазі дуже зручна для роботи у важкодоступних місцях і свердління над головою. Належить до сімейства професійного ручного електроінструменту Bosch GSR. Незважаючи на компактність і легкість демонструє вражаючу потужність і розвиває крутний момент до 30 Нм.
Такі параметри дають можливість вкручувати/викручувати шурупи/саморізи/гвинти/конфірмати значного діаметра. Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868122 розрахована на експлуатацію в двох швидкісних режимах. Перший, з обмеженням до 400 об/хв, необхідний для роботи з кріпленнями і свердління великих отворів в твердих матеріалах. Друга швидкість (до 1300 об/хв) призначена для продуктивного свердління. Швидкозатискний патрон з максимальним діаметром 10 мм робить можливою швидку зміну оснащення однією рукою. Передбачено обмеження крутного моменту регулюючої муфтою на 20 ступенів. Дриль-шурупокрут комплектується двома Li-Ion батареї Bosch GBA 12В/2Ач, швидким ЗП GAL 1230 CV фірмовим кейсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Легкий та зручний, навіть довго тримати рука не втомлюється. Добре плавно включається, не заїдає, легко вкручує шурупи в будь-яке, навіть тверде, дерево. Є підсвічування на світлодіодах та перемикач швидкостей. Зручний, потужний Немає Олег Фесюк: користуюся Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990G6L більше року |
Сам скупився, юзал дешевих китайців. Це шурик у моєму випадку – подарунок від дружини. Спробував – і більше не можу брати старий інструмент у руки. До хорошого швидко звикаєш. Цей шурупокрут - надійний і зручний робочий конячок. І чудовий подарунок) якість, зручність, ергономіка немає Гена: користуюся Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990G6L менше місяця |
Модификації Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868122
Ціни на Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868122 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868122 | від 4 441 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990G6L | від 3 250 грн. | 11 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868109 | від 4 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990GB0 | від 7 373 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990K2L | від 9 758 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868101 | від 1 599 грн. | 14 пропозицій |