Вудилище Brain Apex New 420-150
Відео 1Фото 4 |
Brain Apex New 420-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex New 420-150
Усі ціни 7 →Удилище фидерное Brain Apex NEW 4.20m max 150g (1858.52.74) | 2 710 грн. |
Удилище Brain fishing Apex NEW 4.20m max 150g (1858.52.74) | 2 710 грн. |
Удилище Brain fishing Apex NEW 4.20m max 150g (1858.52.74) 1858.52.74 | 2 710 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex NEW 4.20m max 150g (1858.52.74) 1858.52.74 | 2 710 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Apex NEW 4.20m max 150g (1858.52.74) | 2 710 грн. |
Фидерное удилище Brain Apex NEW 4.20m max 150g 1858.52.74 | 2 710 грн. |
Вудлище фідерне Brain Apex NEW 4.2 м max 150 г (18585274) | 2 710 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →