Вудилище Brain Champ 360-150 (1858.54.92)
Brain Champ 360-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Champ 360-150
Усі ціни 7 →Удилище фидерное Brain Champ 3.60m max 150g (1858.54.92) | 1 460 грн. |
Вудилище Brain fishing Champ 3.60m max (1858.54.92) | 1 463 грн. |
Удилище Brain fishing Champ 3.60m max (1858.54.92) 1858.54.92 | 1 460 грн. |
Вудилище Brain fishing Champ 3.60m max (1858.54.92) 1858.54.92 | 1 460 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Champ 3.60m max (1858.54.92) 1858.54. | 1 460 грн. |
Фидерное удилище Brain Champ 3.60m max 150g 1858.54.92 | 1 460 грн. |
Фідерне вудлище Brain Champ 3.60m max 150g (18585492) | 1 460 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →