Вудилище Brain Apex New 420-180
Відео 1Фото 4 |
Brain Apex New 420-180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex New 420-180
Усі ціни 6 →Удилище фидерное Brain Apex NEW 4.20m max 180g (1858.52.75) | 2 740 грн. |
Удилище Brain fishing Apex NEW 4.20m max 180g (1858.52.75) 1858.52.75 | 2 740 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex NEW 4.20m max 180g (1858.52.75) 1858.52.75 | 2 740 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Apex NEW 4.20m max 180g (1858.52.75) | 2 740 грн. |
Фидерное удилище Brain Apex NEW 4.20m max 180g 1858.52.75 | 2 740 грн. |
Вудлище фідерне Brain Apex NEW 4.2 м max 180 г (18585275) | 2 740 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →