Вудилище Brain Scout 390XH (18584282)
Brain Scout 390XH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Scout 390XH
Усі ціни 10 →Фидерное удилище Brain Scout 3.9m Xh max 150g | 3 200 грн. |
Удилище фидерное Brain Scout 3.90m max 150g Black EVA (1858.42.82) | 3 200 грн. |
Вудилище Brain fishing Brain Scout 3.9m XH max 150g (1858.42.82) | 2 238 грн. |
Удилище Brain fishing Brain Scout 3.9m XH max 150g (1858.42.82) 1858.42.82 | 2 133 грн. |
Вудилище Brain fishing Brain Scout 3.9m XH max 150g (1858.42.82) 1858.42.8 | 2 179 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →