Вудилище Brain Classic Tele Feeder CLTF-240
Brain Classic Tele Feeder CLTF-240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Classic Tele Feeder CLTF-240
Усі ціни 7 →Удилище фидерное Brain Classic Tele Feeder 2.40m max 160g (1858.46.71) | 1 110 грн. |
Вудилище Brain fishing Classic Tele Feeder 2.40m max 160g (1858.46.71) | 1 135 грн. |
Удилище Brain fishing Classic Tele Feeder 2.40m max 160g (1858.46.71) 1858 | 1 110 грн. |
Вудилище Brain fishing Classic Tele Feeder 2.40m max 160g (1858.46.71) 185 | 1 110 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Classic Tele Feeder 2.40m max 160g (1 | 1 110 грн. |
Фидерное удилище Brain Classic Tele Feeder 2.40m max 160g 1858.46.71 | 1 110 грн. |
Фідерне вудлище Brain Classic Tele Feeder 2.4 м max 160 г (18584671) | 1 110 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →