Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE 35 м²
Відео 2Фото 4 |
Високотехнологічний інверторний побутовий кондиціонер класу преміум у форматі спліт-системи. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих користувачів, що віддають перевагу надійній брендовій кліматичній техніці з розширеною функціональністю і стриманим зовнішнім дизайном. Є середньою моделлю сімейства Mitsubishi Electric MSZ-FH ve зразка 2013 року.
Впорається з нагріванням, охолодженням, осушенням і комплексним очищенням повітря в житлових/офісних приміщеннях сумарною площею до 35 м2. Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE / MUZ-FH35VE обладнаний вбудованим інфрачервоним датчиком 3d I-See, що створює тривимірну температурну картину приміщення і визначає положення присутніх людей. Інтелектуальне управління горизонтальними і вертикальними жалюзі використовує ці дані для автоматичного відхилення холодних або наведення теплих повітряних потоків. Система очищення повітря Plasma Quad дозволяє затримати пил, алергени, нейтралізувати бактеріальні та вірусні аерозолі (знищує 99% вірусів в приміщенні об'ємом 25 м3 за 65 хв). Вбудований дезодоруючий фільтр пригнічує неприємні запахи.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Купити Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE 35 м²
Усі ціни 26 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Deluxe Inverter MSZ-FH35VE/MUZ-FH3 | 58 310 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric Deluxe Inverter MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE | 61 247 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe Inverter MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE | 51 950 грн. |
Mitsubishi Electric MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE | 58 174 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE | 65 225 грн. |
0 0 4 14 |
Якщо у тебе є купа велика вільних грошей і ти вибираєш кондів для дому, то варто глянути на цю суперсучасну та наворочену модельку. Я ось глянув і розлучився з 1600 $))) Кондиціонер реально класний - потужний, розумний і електроенергії їсть небагато. Холодить пекло. За десять хвилин у кімнаті виходить натуральний дубар. Але він настільки розумний, що якщо в цей час у кімнаті буде людина, то у нього навіть волосся на голові не ворухнеться. Кондей визначає де я сижу та дме куди завгодно, але не на мене. А якщо я вийду з кімнати, він сам скидає потужність і переходить в економний режим. Хоча чого там ще заощаджувати, якщо він і в робочих режимах споживає мізер вміє роздільно керувати горизонтальними заслінками. Тобто він може дмухати в дві різні сторони. Шикарно чистить повітря не лише від пилу, а й від різних запахів. Дивилися з корінцем футбол із пивасиком та копченою рибою та промерзали весь зал. П'ять хвилин провітрювання + півгодини роботи кондея та запахів як не бувало. Крім цього, його ще й не чути майже. Хвилин п'ятнадцять шелестить, а потім стихає повністю. Не чути навіть уночі за подвійним склопакетом. Зроблений не в Китаї, як усілякі дешеві кондиціонери, а в Таїланді. Продавець дав на нього трирічну гарантію. Внутрішній блок здоровенний і важка біла труна. Насилу помістився між шафою купе та декоративним панно. Нереально дорогий. За ці гроші можна було б встановити п'ять простих китайських кондеїв. рекомендую купити обов'язково |
На додаток до мого відгуку про потужний кондиціонер із високим енергоспоживанням. Повинен визнати, що споживання 0,58 кВт/год на опалення пораховано виробником все-таки правильно (опалював перший поверх будинку 65 кв.м цим кондиціонером взимку 2019-2020): Мітсубіші працював у середньому 15 годин на день і споживав у середньому 7 кВт /год електроенергії протягом дня (+/-). Відмінний кондиціонер. Влітку теж добре холодить Якість, потужність. Викликає повагу своїм надійним виглядом. Працює як батарея (на висоті 60 см від підлоги) Дороге задоволення, особливо якщо купуєш у кредит під час сезонного подорожчання. Сергей: користуюся Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE більше року |
Купувався для обігріву. На максимальному обдуванні гріє добре. Витрата електроенергії високий Потужний обдув. Якість збирання. Штучний інтелект . При обігріві енергоспоживання значно вище за деклароване. Зроблено виміри ватметром, у паспортні 0,58 кВт/год за моїми спостереженнями не вписується. Споживання електрики при +7 на вулиці та +21 на обдуві = 0,85 кВт/год, при 0 на вулиці та +20 на обдуві = 1 кВт/год. Хоча у таблиці теплопродуктивності стоять інші цифри. Викликає сумнів СОР 5,51 і клас А+++ щодо обігріву користуюся Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE кілька місяців |
Модификації Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE
Ціни на Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE 25 м² | від 44 002 грн. | 26 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE 35 м² | від 51 950 грн. | 26 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH50VE/MUZ-FH50VE 50 м² | від 76 632 грн. | 21 пропозиція |