Кондиціонер Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG/MUZ-LN35VG 35 м²
Відео 12Фото 13 |
Топовий інверторний кондиціонер преміумкласу в форматі спліт-системи. Призначений для нагрівання, охолодження, осушення і очищення повітря в житлових або офісних приміщеннях сумарною площею до 35 м². Має оригінальний зовнішній вигляд внутрішнього блока, над яким працювали італійські дизайнери. Поєднання простих форм, суворої геометрії ліній і спеціального комбінованого пластику, який подібно лакофарбовому покриттю типу «металік» має глибинну структуру, надає кондиціонеру ефектний зовнішній вигляд, який органічно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Завдяки наднизьким рівнем шуму ця модель може встановлюватися в спальнях і дитячих кімнатах. Відрізняється використанням фірмового інверторного компресора, передовий схемотехнікою, високою надійністю і вражаючою енергоефективністю (клас А+++ у всіх режимах). Інверторна технологія забезпечує безперервне регулювання потужності компресора, що дозволяє зробити процес кондиціонування повітря максимально швидким і забезпечує високу точність регулювання температури. Кондиціонер Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG/MUZ-LN35VG оснащений вбудованим інфрачервоним сенсором, що визначає наявність людей у приміщенні. Багатоступенева система очищення повітря складається з серії фільтрів забезпечують механічну, сорбційну та плазмову очищення з антибактеріальним ефектом.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Купити Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG/MUZ-LN35VG 35 м²
Усі ціни 88 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN35VGV-E1/MU | 68 950 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN35VG2W/MUZ-LN35VG2 | 68 176 грн. |
Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Electric MSZ-LN35VGW/MUZ-LN35VG 16032 | 64 766 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN35VG2W/MUZ-LN35VG2 | 60 115 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric PREMIUM MSZ-LN35VG2W/MUZ-LN35VG2 | 87 913 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG/MUZ-LN35VG
Ціни на Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG/MUZ-LN35VG |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN25VG/MUZ-LN25VG 25 м² | від 40 097 грн. | 96 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG/MUZ-LN35VG 35 м² | від 48 214 грн. | 88 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VG 50 м² | від 62 938 грн. | 83 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN60VG/MUZ-LN60VG 61 м² | від 76 016 грн. | 92 пропозиції |