Витяжка Faber Inca Plus HCS BK A70 чорний (305.0628.323)
Фото 2 |
Faber Inca Plus HCS BK A70 чорний 2022 рік нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Inca Plus HCS BK A70 чорний
Усі ціни 23 →Кухонна витяжка Faber Inca Plus HCS BK A70 305.0628.323 | 7 630 грн. |
Витяжка Faber Inka HCS BK А70 Black 305.0628.323 | 8 002 грн. |
Витяжка FABER Inka Ich Ss A52 Silver (305.0628.323) | 8 002 грн. |
Витяжка вбудована Faber Inca Plus Hcs BK A70 (305.0628.323) | 8 299 грн. |
FABER INKA ICH SS A52 (I.SMART HCS) (305.0628.323) | 7 844 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Faber Inca Plus HCS BK A70
Ціни на Faber Inca Plus HCS BK A70 |
---|---|---|---|---|
Faber Inca Plus HCS X A70 нержавіюча сталь | від 7 096 грн. | 37 пропозицій | ||
Faber Inca Plus HCS BK A70 чорний | від 7 422 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →