Витяжка Faber Maxima NG Eco EV8 AM/X A60 нержавіюча сталь (315.0635.140)
Faber Maxima NG Eco EV8 AM/X A60 нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Maxima NG Eco EV8 AM/X A60 нержавіюча сталь
Усі ціни 46 →Faber Faber Maxima Ng Eco Ev8 Am/X A60 (315.0635.140) | 12 126 грн. |
Витяжка Faber Maxima Ng Eco Ev8 Am/X A60 315.0635.140 | 11 263 грн. |
Faber Maxima Ng Eco Ev8 Am/X A60 (315.0635.140) | 11 263 грн. |
FABER MAXIMA NG ECO EV8 AM/X A60 (315.0635.140) | 11 460 грн. |
Витяжка телескопічна Faber Maxima NG Eco EV8 AM/X A60 (315.0635.140) | 12 126 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Faber Maxima NG Eco EV8 AM/X A60
Ціни на Faber Maxima NG Eco EV8 AM/X A60 |
---|---|---|---|---|
Faber Maxima NG Eco EV8 WH A60 білий | від 10 297 грн. | 40 пропозицій | ||
Faber Maxima NG Eco EV8 AM/X A60 нержавіюча сталь | від 10 203 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →