Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24622/088
Tramontina Profissional Master 24622/088 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24622/088
Усі ціни 13 →Ніж Tramontina Profissional Master для філе 203мм (24622/088) | 619 грн. |
Кухонный нож Tramontina Professional Master филейный 203 мм White (24622/0 | 787 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master филейный 203 мм White (24622/0 | 822 грн. |
Tramontina PROFISSIONAL MASTER (24622/088) 24622/088 | 822 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master филейный 203 мм Whi | 822 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24622/088:
- Загальна довжина — 35.9 см
- Вага — 90 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →