Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.5903.08M
Фото 5 |
Victorinox Fibrox 5.5903.08M |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.5903.08M
Усі ціни 9 →Нож Victorinox Fibrox Poultry 8 см 5.5903.08M | 777 грн. |
Ніж Victorinox Fibrox Poultry Knife для м'яса 8 см 5.5903.08M | 739 грн. |
Нож Victorinox Fibrox Poultry Knife для мяса 8 см 5.5903.08M | 739 грн. |
Нож кухонный Victorinox Fibrox Poultry черный 5.5903.08M | 777 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Poultry 5.5903.08M | 761 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →