Кухонний ніж Fissman Kojiro 2559
Fissman Kojiro 2559 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Kojiro 2559
Усі ціни 8 →Ніж Fissman Kojiro 18 см (2559) | 1 493 грн. |
Нож Fissman Kojiro 18 см (2559) | 1 493 грн. |
Нож гастрономический Fissman Kojiro 15 см 2559 | 1 501 грн. |
Кухонний ніж Fissman Kojiro гастрономічний 18см (2559) | 1 525 грн. |
Кухонний ніж Fissman Kensei Kojiro філейний 180 мм (2559) | 1 605 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →