Кухонный нож Fissman Kensei Hanzo 2581
Фото 3 |
Fissman Kensei Hanzo 2581 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Fissman 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Fissman.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Fissman Kensei Hanzo 2581
Ніж деба Fissman Kensei Hanzo 18см (2581) | 1 967 грн. |
Нож деба Fissman Kensei Hanzo 18см (2581) | 1 967 грн. |
Нож деба Fissman Kensei Hanzo 18 см 2581 | 2 114 грн. |
Ніж деба Fissman Kensei Hanzo з лезом з нержавіючої сталі 18см (2581) | 2 149 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Kensei Hanzo з лезом з нержавіючої стал | 2 115 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →