Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-42 114.0060.675 425х520
Фото 7 |
Franke Maris MRG 610-42 114.0060.675 425х520585х520 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 610-42 114.0060.675 425х520
Усі ціни 15 →Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-42 114.0075.392 | 7 887 грн. |
Кухонная мойка Franke Maris MRG 610-42 114.0075.393 | 7 887 грн. |
Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-42 114.0075.393 | 7 887 грн. |
Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-42 114.0080.870 | 7 887 грн. |
Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-42 114.0176.607 | 7 887 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Franke Maris MRG 610-42 114.0060.675
Ціни на Franke Maris MRG 610-42 114.0060.675 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 610-42 114.0060.675 425х520 | від 7 887 грн. | 15 пропозицій | ||
Franke Maris MRG 610-58 114.0060.685 585х520 | від 6 600 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →