Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 780x500
Фото 6 |
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 |
|
Прихований перелив під пластиною з нержавіючої сталі.
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 780x500
Усі ціни 84 →Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL сірий 143.0621.339 | 5 712 грн. |
Franke Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.339 (тектонайт) | 5 848 грн. |
Кухонная мойка Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL (143.0621.335) с тектонайта | 5 712 грн. |
Franke Sirius 2 S2D 611-78 XL | 5 576 грн. |
Кухонна мийка Franke SIRIUS S2D 611-78 XL сірий (143.0621.339) 143.0621.33 | 6 187 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336
Ціни на Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 780x435 | від 4 610 грн. | 11 пропозицій | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 780x500 | від 3 723 грн. | 85 пропозицій | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 780x500 | від 4 499 грн. | 131 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →