Смеситель Frap H994 F40994-6
Фото 8 |
Frap H994 F40994-6 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Frap 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Frap.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Frap H994 F40994-6
Все цены 25 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом FRAP чорний нержавіюча | 1 617 грн. |
Змішувач для кухні Frap F40994-6 з гнучким виливом, чорний 1040790 | 1 617 грн. |
Смеситель для кухни FRAP F40994-6 | 1 455 грн. |
Змішувач для кухні Frap H994 F40994-6 з гнучким виливом, чорний | 1 617 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F40994-6 | 1 617 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →