Смартгодинник
Garmin Quatix 7 Pro
Відео 3Фото 8 |
Garmin Quatix 7 Pro
2022 рікQuartixNFCбезконтактна оплатахороша автономністьплеєржіночий календарANT+GPSкартискло з сапфіруWR100M
Дисплей:1.3 ", 416x416 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, 100
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Сухопутні та прибережні морські карти. Контроль автопілота судна. Відображення судноплавних даних (глибина, оберти двигуна, вітер та ін.) під час підключення до бортової системи. Виявлення подій.
Відображення спортивні метрики. Карти гірськолижних спусків та майданчиків для гольфу.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Quatix 7 Pro
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Quatix 7 Pro
Усі ціни 37 →Часы-навигатор Garmin Quatix 7 Sapphire AMOLED 010-02582-61 | 48 360 грн. |
Смарт-годинник Garmin Quatix 7 Sapphire Edition (010-02582-61) | 37 073 грн. |
Garmin quatix 7, Sapphire, AMOLED - мультиспортивний смарт-годинник із GPS | 48 360 грн. |
Смарт-часы Garmin Quatix 7 Sapphire Edition (010-02582-61) | 36 373 грн. |
Смарт-годинник Garmin Quatix 7 Sapphire AMOLED (010-02582-61) | 44 975 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Garmin Quatix
Ціни на Garmin Quatix |
---|---|---|---|---|
Garmin Quatix 7 Pro | від 35 692 грн. | 37 пропозицій | ||
Garmin Quatix 7X Solar | від 38 777 грн. | 36 пропозицій | ||
Garmin Quatix 7 | від 27 999 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →