Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24635/086
Tramontina Profissional Master 24635/086 |
|
Цей ніж обвалочний бренду Tramontina допоможе комфортно працювати на кухні як професійного, так і домашньому кулінару. Пряме призначення інструменту — відділення шкіри і м'яса від кісток, але, звичайно ж, ніщо не заважає використовувати його і для нарізки продуктів. Тонке і гнучке лезо з неприлипающим покриттям має V-образну форму заточування, його довжина — 15,2 см. Гладка і гостра ріжуча кромка дозволяє робити ідеальні розрізи.
Твердість загартованої нержавіючої сталі, з якої зроблена модель, становить 56 HRC. Завдяки цьому нож Tramontina Professional Master 24635/086 не схильний до корозії, йому не страшно вплив високих температур, він довго зберігає гостроту і не тьмяніє з часом. Ергономічна форма рукояті максимально зручна для захоплення і тривалої роботи, матеріал виготовлення — поліпропілен зі спеціальним нековзким та антибактеріальне покриття Microban.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Купити Tramontina Profissional Master 24635/086
Усі ціни 16 →Кухонный нож Tramontina Professional Master разделочный 152 мм White (2463 | 597 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master разделочный 152 мм White (2463 | 623 грн. |
Tramontina PROFISSIONAL MASTER White (24635/086) 24635/086 | 623 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master разделочный 152 мм | 623 грн. |
TRAMONTINA 24635/086 | 629 грн. |
- Товщина леза – 2 мм