Кухонний ніж Giesser Prime 218455 20
Giesser Prime 218455 20 |
|
Пластикова ручка із антибактеріальним покриттям Sanitized Silver.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Prime 218455 20
Усі ціни 7 →Кухонний Шеф ніж 200 мм Giesser PrimeLine (218455 20) | 949 грн. |
Кухонный Шеф нож 200 мм Giesser PrimeLine (218455 20) 218455 20 | 949 грн. |
Кухонний Шеф ніж 200 мм Giesser PrimeLine (218455 20) | 999 грн. |
Ніж кухарський Giesser PrimeLine (218455 20) | 999 грн. |
Кухонный Шеф нож 200 мм Giesser PrimeLine (218455 20) 218455 20 | 999 грн. |
Ніж кухарський Giesser PrimeLine (218455 20) | 1 199 грн. |
Кухонний Шеф ніж 200 мм Giesser PrimeLine (218455 20) | 949 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →